Altın Havale Hakkında

Altın Havale Nedir?

Hesaba Havale Altın, kredi kartı ile tek çekim veya taksitli olarak  gram bazında satın alabileceğiniz ve dakikalar içerisinde sipariş aşamasında belirttiğin bankadaki altın hesabına aktarılan, "elektronik altın" olarak da adlandırılan saf altındır.
Nisan 16, 2018/tarafından admin

Altın ve Döviz Yatırımı

Yatırım yapmak isteyenler bu konuda ciddi bir araştırma ile dikkatli karar vermeleri gerekmektedir. Ülkemizin jeopolitik konumuyla savaş bölgelerine yakın olası  nedeniyle ekonomik dalgalanmalara açık bir durumda bulunması yatırımcıların da bu konuda ihtiyatlı hareket etmelerini gerekli kılmaktadır.
Nisan 16, 2018/tarafından admin

Kimler Altın Yatırımı Yapabilir?

Geleneksel yatırım araçlarımızdan birisi olan altına yatırım günümüzde sadece yastık altından ibaret değil. Kısa geçmişe kadar çeyrek, tam, yarım olarak bilinen ziynet altın türleri ve 22 ayar  bilezikler yatırım olarak saklanırdı.
Nisan 16, 2018/tarafından admin

Neden Gram Altın?

Yatırımcıların tercih ettiği yatırım çeşitlerinden biri de gram altına yatırım yapmaktır. Aşağıda anlattığımız bir çok avantajının yanında belirli dönemlerde  dolar karşısında değer kaybı da  olabilmektedir.
Nisan 16, 2018/tarafından admin

Yatırım İçin Hangi Zaman Aralığında Altın Yatırım Uygun?

Dünyada altın rezervleri kısıtlı olduğu için altın tarih boyunca her zaman değerli bir yatırım aracı olarak kabul edilmiştir. Ancak altın yatırımının da diğer yatırım araçlarında olduğu gibi yatırım zamanlaması önemlidir.
Nisan 16, 2018/tarafından admin